جی پرتال

بومی سازی افزونه های جوملا و ساير سيستم ها(بزودی)

سايت

اطلاعيه شماره 1

  • مشاهده در قالب PDF
( 0 رأی )

با اينكه مدت كمی است كه اين سايت شروع بكار كرده، جهت تأمين اعتبار سايت و اطيمانان كاربران و اعضاء نسبت به فعاليت های سايت اقدام به ثبت سايت جی پرتال در ساماندهی سايت ها كرده  و به زودی برای فعاليت های خود مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دريافت خواهد كرد.

از دوستانی كه قصد دارند با اين سايت همكاری كنند دعوت به عمل می آيد. جهت همكاری با ما فرم تماس با ما را تكميل كنيد.

ادامه مطلب...

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 04 مرداد 1390 ساعت 13:32

برچسب ها: جوملاجي پرتال

افتتاح مجدد سايت جي پرتال

  • مشاهده در قالب PDF

باسلام خدمت همه ي كاربران جوملا

سايت جي پرتال با وفقه اي چند ماهه به دليل تغيير سياست ها امروز در سالروز ميلاد يگانه منجي عالم بشريت مجدداً افتتاح شد. تغييراتي در جي پرتال اتفاق افتاده كه نياز به كمي توضيح دارد:

اولين تغيير سايت قالب آن مي باشد كه با كمك دوستان ترجمه آن انجام گرفته است.همين طور اين سايت باتوجه به تجربه ي چند ساله در پياده سازي جوملا اين امكان را براي كاربران فراهم كرده كه بتوانند نصب و راه اندازي سايت خود را به اين تيم بسپارند. تعرفه هاي طراحي سايت و قالب در آينده نزديك اعلام خواهد .

همچنين سيستمي جديد با استفاده از جوملا پياده سازي كرديم كه بتوان با استفاده از آن به كاربران اجازه دهيم كه به ازاي فعاليت خود امتياز بگيرند و از امكانات آن استفاده كنند. اين فعاليتها بصورت اختياري است و در صورت اينكه تمايل به فعاليت نداريد مي توانيد جهت استفاده از امكانات سايت به بخش پرداخت آنلاين ( با همكاري زرين پال ) رفته و امتياز خريداري كنيد.

 

به مناسبت ميلاد قائم آل محمد از تاريخ 26 تير ماه لغايت 2 مرداد به مدت يك هفته به ازاي عضويت در سايت 2000 امتياز به عنوان عيدي از طرف سايت جي پرتال پاداش بگيريد.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 27 تیر 1390 ساعت 18:59

مسير شما: